A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Austrálie - Diskuze

Původní dotaz

Poďte studovat a pracovat do Austrálie!!!

05.05.2011 16:07:35 | Tereza1
Tereza1
Ahoj lidi! V Austrálii jsem strávila nějaký ten čas a pokud budete chtít pomoct - rady, info, víza, sehnat školu apod., tak mi určitě napište na Terca.for@seznam.cz Určitě Vám poradím a pomůžu v čemkoliv budu moct ;)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lesan 14.05.2011 20:33
Austrálie  

Pro všechny, kdo se chystají do Austrálie, ať už studovat, nebo jen cestovat, jsme připravili cestovatelský web Cesta do Austrálie. http://www.cestadoaustralie.cz

• Anonym (1)
Huskice 10.05.2011 10:12
Bez znalosti jazyka do cizí země nelez  

Výše uvedená parafráze známého přísloví se myslím obecně hodí jako odpověď na tvůj dotaz, který je doufám myšlen jen jako vtip!! Pokud chceš být napospas "slovansky" hovořícím gangům, které se o tebe jistě "dobře" postarají, pak tedy ANO. Jinak doporučuju přečíst si diskuze o jiných zemích a práci v nich (Španělsko, Itálie). Hodně štěstí v životě.

petrrr
06.05.2011 19:29 95.82.180.***

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jesi je moc blbej nápad jet do au bez základů aj? =-O

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tereza1 05.05.2011 16:07
Poďte studovat a pracovat do Austrálie!!!  

Ahoj lidi! V Austrálii jsem strávila nějaký ten čas a pokud budete chtít pomoct - rady, info, víza, sehnat školu apod., tak mi určitě napište na Terca.for@seznam.cz Určitě Vám poradím a pomůžu v čemkoliv budu moct ;)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu