A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Austrálie - Diskuze

Původní dotaz

Práce a život v Austrálii

18.02.2010 21:08:52 | Salvaje
Salvaje
Ahoj,
chtěla bych odjet do Austrálie za prací a chtěla bych Vás poprosit o nějaké info či rady... Jestli se dá teď práce sehnat, jak je placená (konkrétně třeba práce servírky) a jaké jsou náklady na živobytí... Předem všem moc dík.
Janča.
8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.08.2016 16:12 90.178.213.***
Re: Práce a život v Austrálii  

Ahoj lidi, byla jsem na studijně pracovním pobytu v austrálii se studyline.cz a vše bylo ok, mám dobré zkušenosti a mohu doporučit všem, kdo by se na ně chtěl obrátit.

Neregistrovaný uživatel
04.06.2016 17:39 77.240.177.***
Ahoj,  

chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s alfaagency, uvažuji, že bych s nimi vycestovala do Asutrálie, Předem děkuji za informace :-)

Neregistrovaný uživatel
08.03.2016 09:05 178.20.55.***
Re: Financie na štúdium a život v Austrálii  

ahojky ta agentura zajišťuje i studijní pobyt v jiných zemích nebo jen v té Austrálii?? a kde jste tam bydlela??

Neregistrovaný uživatel
26.02.2016 06:33 151.236.227.***

To je super a prečo si ostala len na rok ?

Neregistrovaný uživatel
25.02.2016 23:18 176.10.104.***

Ahoj, byla jsem v Austrálii na rok přes www.kukabara.cz Tam mi pomohli se vším a řekli mi i cenu kterou budu muset zaplatit mají hodně velký přehled a na Austrálii konkrétně se hodně specializují, mají i vydané nějaké vlastní knížky tak doporučuji mrknout na stránky :) Jinak to fakt hodně dá, já se jazyk pořádně naučila až když jsem odcestovala,předtím jsem si jen myslela že ho umím a ovládám ale tam je to úplně o něčem jiném než se tu angličtinu učit tady :)

Neregistrovaný uživatel
22.02.2016 16:13 95.103.147.***
Financie na štúdium a život v Austrálii  

Chcem sa spýtať chcel by som ísť študovať do Austrálie cez g8m8 a potreboval by som take informácie ohľadom peňazí...takze prvá vec kolko potrebujem na začiatok tjs letenka, štúdium, bývanie... Druha vec ak si zoberiem pôžičku tu na SK budem to stíhať splácať ak si tam nájdem prácu budem to zvládať splácať štúdium , pôžičku, a este aj živobytie ? Ďalšia vec štúdium je tam na 3 roky ak som dobre pochopil a co potom ? Možem tam zostať a pracovať ďalej alebo nie ? Za odpovede vopred ďakujem :-)

Neregistrovaný uživatel
02.02.2016 16:32 82.119.233.***

Ja som isiel cez G8M8 Great Mate na Slovensku a som nadmieru spokojny. V CZ je to asi to iste. Super pristup, ochota, vsetko vybavili, nic som za ich sluzby nemusel platit. Uz som AUS skoro rok a je tu perfektne! To co tu, nezazijes asi nikde inde. Aj anglictinu mam super a mozem to vyuzit kdekolvek vo svete, resp. praci. G8M8 tu ma studentske centrum, kde poskytuju vsetky sluzby a poradenstvo zdarma. V mojom okoli som pocul len spokojnost na agenturu. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
11.12.2015 19:06 80.242.33.***
Práca a štúdium v Austrálii  

Ahoj, ja som išla do Austrálie cez stránku http://www.australiastudium.sk/ Pomohli mi vybaviť víza, všetko bez poplatkov.Bola som veľmi spokoná,super prístup a jednanie.

Neregistrovaný uživatel
17.09.2015 19:06 77.78.117.***

Vycestovala jsem s http://www.g8m8.cz/ a super servis v Cechach i v Sydney. Porovnala jsem vice agentur a v G8M8 mi vysli ve vsem vstric, cenove byli take nejlepsi a jeste mi na cestu dali SIM kartu, takze jsem hned po priletu volala domu :-)

Igor
29.07.2015 14:46 95.105.146.***

Ahoj. Kto nema dve lave ruky a nie je lenivy, tak si tu pracu najde velmi rychlo. Mne pravidelne posiela agentura aj ponuky prac, tak som si pracu nasiel za 5 dni. Jednoznacne studium v Australii odporucam, je to tu uplne iny zivot ako na Slovensku ci v Europe. A som tu stale pri mori, takze zo skoly ci prace idem na plaz (((clap))) Ked mozem doporucit, tak G8M8.SK.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu