A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Austrálie - Diskuze

Původní dotaz

ubytovani Melbourne

24.08.2010 04:00:24 | moneiinka
moneiinka
Ahoj!

Mame naplanovanych par dnu v Australii, konkretne Melbourne v unoru 2011. Na 5 noci hledam ubytovani,nejlepe v centru. Chteli bychom dvojluzkovy pokoj. Divala jsme na nekolik rezervacnich serveru a mladeznicke ubytovani vyjdou na 1.300 Kc , ale naopak luxusni apartma 2.000 Kc. Zda se mi ten rozdil v cene kapecku malinky.. Muzete mi doporucit nejaky hotel, levny, cisty a v centru? Nebo ubytovani v soukromi? cokoliv?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
AliceR
04.12.2010 15:14:31 90.178.145.***
ubytování  

Ahoj, taky doporučuju VicHall, myslím, že nebudete litovat. Dále kdybyste se chtěli po Melbourne projít nebo navštívit večer bary a kluby, doporučuju Free Tour od www.melbourneunderground.com.au

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
moneiinka 23.09.2010 03:55:47
RE: RE: RE: ubytovani Melbourne  
  • Anonym (2)
  • Anonym (3)
moneiinka 23.09.2010 01:38:32
RE: RE: ubytovani Melbourne  

R29: dekuji za odpoved. Presne takove ubytovani jsme si predstavovali.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
R29 31.08.2010 14:45:34
RE: ubytovani Melbourne  

Ahoj, my jsme bydleli ve Flinders Station backpackers (http://www.flindersbackpackers.com.au )- je to uplně v centru. Proplácí dopravu z letiště a v ceně byla snídaně, která byla trochu pro otrlejší. Platili jsme kolem 30USD na osobu a měli jsme 2 luzkový pokoj s vlastní koupelnou. Jedná se o hostel. Z letište jede bus na vlakové nadraží a odtud je to asi 800m nebo 2 stanice tramvají.Ubytování je skromné. na pokojích byla TV, konvice na vodu, koupelna a 1 velká postel pro 2 (asi 140x200) Popřípadně doporučuju ubytování ve vyšších patrech. Dole u chodníku jsou velké klimatizace a v noci hlučí. Stěhovali jsme se z 2.p asi do 10.p. Vzhledem k tomu že jsme byli celý den venku a tam jen spali tak to stačilo. jsou tam i prádelny, nejaký klub a bar s restaurací....

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
moneiinka 24.08.2010 04:00:24
ubytovani Melbourne  

Ahoj!

Mame naplanovanych par dnu v Australii, konkretne Melbourne v unoru 2011. Na 5 noci hledam ubytovani,nejlepe v centru. Chteli bychom dvojluzkovy pokoj. Divala jsme na nekolik rezervacnich serveru a mladeznicke ubytovani vyjdou na 1.300 Kc , ale naopak luxusni apartma 2.000 Kc. Zda se mi ten rozdil v cene kapecku malinky.. Muzete mi doporucit nejaky hotel, levny, cisty a v centru? Nebo ubytovani v soukromi? cokoliv?

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu