A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Austrálie - Diskuze

Původní dotaz

Žijeme v Austrálii a blogujeme o tom pro Vás!

16.05.2016 02:39:48 | erwe
erwe
Zdravím všechny cestovatele a dobrodruhy,

osud mě a mou přítelkyni přivedl až k protinožcům, více jak 15.000 kilometrů od naší domoviny. Původně jsme zakládali blog s tou myšlenkou, že zde budeme sdílet všechny naše zážitky a zkušenosti hlavně pro naše blízké, aby věděli, jak se nám daří a abychom nemuseli každému zvláště psát pořád to samé. O blog se ale začali zajímat i lidé, které neznáme. Rozhodl jsem se proto s Vámi sdílet odkaz na náš blog pro případ, že by kdokoliv z Vás přemýšlel o vycestování z České Republiky do zahraničí, ale pořád váhá a bojí se neznáma. V našem blogu jsem se pokoušel zachytit všechny detaily od začátku, žádostí o vízum, hledáním bydlení, hledání letenek, ..
Zvu Vás tedy na náš blog
http://www.travelovers.cz
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
erwe 16.05.2016 02:39
Žijeme v Austrálii a blogujeme o tom pro Vás!  

Zdravím všechny cestovatele a dobrodruhy,

osud mě a mou přítelkyni přivedl až k protinožcům, více jak 15.000 kilometrů od naší domoviny. Původně jsme zakládali blog s tou myšlenkou, že zde budeme sdílet všechny naše zážitky a zkušenosti hlavně pro naše blízké, aby věděli, jak se nám daří a abychom nemuseli každému zvláště psát pořád to samé. O blog se ale začali zajímat i lidé, které neznáme. Rozhodl jsem se proto s Vámi sdílet odkaz na náš blog pro případ, že by kdokoliv z Vás přemýšlel o vycestování z České Republiky do zahraničí, ale pořád váhá a bojí se neznáma. V našem blogu jsem se pokoušel zachytit všechny detaily od začátku, žádostí o vízum, hledáním bydlení, hledání letenek, ..
Zvu Vás tedy na náš blog
http://www.travelovers.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu