A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Austrálie - Diskuze

Původní dotaz

Život u protinožců

| LenkaSlosarova
LenkaSlosarova
Ahoj,lidicky. Sbiram veskere info o zivote Cechu a Slovaku v teto zemi. Najde- li se nekdo,nevahejte a podelte se s nami o vase zkusenosti, zazitky,rady,...Vsem predem dekuji ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
myjoo
29.02.2012 13:18 212.96.164.***
Kačeři 

Letím 31.3.2012,neletí taky nějaký kačer? :-) Jsou prima kešky v Dubaji u letiště.A protože se tu čeká dost dlouho,daly by se odlovit.Ale raději bych je našla ve společnosti!!! :-)

Hausi
18.02.2012 05:34 120.18.232.***
Sydney 

Ahoj,

Nezasel by nekdo v Sydney na pivecko, pokecat?

Diky
Jirka

Lesan 14.05.2011 20:36
Austrálie 

Pro všechny, kdo se chystají do Austrálie, ať už studovat, nebo jen cestovat, jsme připravili cestovatelský web Cesta do Austrálie. http://www.cestadoaustralie.cz

• Anonym (1)
Pjotr
08.12.2010 17:08 91.35.68.***
RE: Život u protinožců 

Austrálie byla vždycky mojim cestovatelskym snem, ale bohužel se mi nepovedlo se do ní podívat, protože to je fakt daleko. Ale v Evropě je taky http://nina.zblogs.us/ mám rád kulturu, tak je pro mě střední Evropa postačující.

Salvaje 16.02.2010 20:29
Práce? 

Ahojte,
uvažuji, že odcestuji do Austrálie za prací, ale potřebovala bych nějaké info o tom, jak to tam chodí... Poradí mi někdo? Může mi někdo napsat třeba na mail...
Díky moc... 8-)

Magdaaa 01.08.2009 13:47
Sydney 

Ahoj vsichni,
je nekdo v Sydney, kdo by rad zasel na na kafe?
diky,
Magda

Lolka
06.07.2009 21:12 88.146.188.***
RE: RE: Život u protinožců 

Ahoj, jsem tu nová, ale chci s přítelem a dcerou vycestovat do Melbourne, Ringwood nejméně na dva roky. Zajímalo by mě, jestli se třeba prací uklízečky uživím a zároveň i svou dceru. Teda ráda bych našla zaměstnání v tom, co mám vystudované, marketing, ale kdo ví, jestli mají cizinci šanci získat nějakou lepší práci. To by mě také zajímalo, jestli měla mamka potíže s prací. Pokud bych tě mohla poprosit o spolupráci, budu moc ráda, protože těch info budeme potřebovat víc ;-)

protinozec
05.07.2009 10:30 116.240.212.***
RE: RE: Život u protinožců 

Bebino, co to je za nesmysl? Ty informace o nedostatku pozemku, diky bohatum Zidum? Jestli tuhle informaci mas od sve matky, tak ji doporuc at se jeste pilne uci anglicky. Asi jeste moc nerozumi, a tak Ti podava falesne informace.

R29 29.10.2008 15:15
RE: RE: RE: Život u protinožců 

ahoj, měl bych letět 3.3. - 30.3. rozhoduji se bud se Singapore air z Londyna nebo s Korean air z Prahy, cenově je to hodně podobné ale z londyna letí letadlo A380 :o))

Lucana
06.09.2008 21:27 82.100.4.***
Práce 

Ahoj,chtěla bych se zeptat, zda se dá v Austrálii sehnat práce pro cizince nebo je to téměř nemožné?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu